2012 Bayan dövme modelleri

Kadınlar için dövmeler bütün alanda muazzam bir hızla büyüyor. Hatta 20 yıl önce geri düşünüyorsanız kadınlar için dövmeler tüm bu popüler ve en çok onları örtbas tuttuklarını alma kadın değildi. Ancak bu durum kesinlikle değişti ve dövme tasarımları gerçekten büyük bir oranda gelişti. Bugünün dövme modelleri daha parlak renklere sahiptir ve onun kol üzerinde dedelerinin Hawai kız dövme bir feryat vardır.

Bayanlar arada bir gül ya da göğüs ya da bazı iyi gizlenmiş oracıkta adını dövme olsun olacağını olmak için kullanılır. Orada kadınlar artık inanılmaz bir oranda dövme alıyorsanız dışarı. Ancak güncel moda trendleri ile sevimli dövme tasarımları kadınlar için vardır.

Kadın dövme tasarımları ve yerleşimi de bu yeni büyüme ile değişti. Artık kadınlar da gizli tutmak basit dövmeler alıyorsanız. Kadınlar artık sevimli dövmesi yapılır alma ve daha görünür yerlerde onları koyuyoruz.

En poppüler bayan dövme modellerinden bazıları:

1. Kayan Yıldız Dövmesi
2. Kelebek Dövmesi
3. Unicorn Dövmeler
4. Melek Dövmeleri
5. Peri Dövmeleri
6. Ejderha dövmeleri
7. Çiçek desenli dövmeler
Kadınlar için en iyi dövme yaptırma yerleri:

1. Alt sırt dövme (son zamanlarda bütün kalça ile kot üstü özellikle popüler)
2. Ayak bileği dövmeleri
3. Kalça ve ön tarafta (yine kalçadan öne doğru ve kot üstü. Bu daha popüler durumda)
4. Sol veya sağ popo yanağı
5. Göbek alanı
Almak dövmeler kadınların bu eğilimi kadınlar genellikle özel dövme tasarımları ararlar olduğunu başka bir şey. Onlar yerel salonuna gitmeyen ve sadece bir dövme flaş tasarım tarafından bu konuda orada görünen edilir. Kadınlar yaptıklarını istediğiniz ve ne istedikleri hakkında daha fazla gereksinimleri vardır eğiliminde olduğunu dövmeler düşünürken çok daha fazla zaman harcamak gibi görünüyor. Bu nedenle kadınların özel dövme tasarımları almak eğilimindedir. Bu onlara tam olarak görebilmek ve istedikleri ve uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmış dövme da kişilerin vücut üzerinde bir konuma uygun olup hissetmenizi sağlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder